Create CV

Home Companies Žmogaus teisių apsauga, PE Žmogaus teisių apsauga, PE company manager Oleh Denysov
Žmogaus teisių apsauga

Oleh Denysov is Žmogaus teisių apsauga, PE company manager.

Company manager

Oleh Denysov


Oleh Denysov is Žmogaus teisių apsauga, PE company manager.

is located at: Laisvės pr. 77C, LT-06155, Vilnius, with 1 employee(-s) currently working in the company. To see the change in employees, click here.

To see the detailed rating of company Žmogaus teisių apsauga, PE, click here.

To see the company's Žmogaus teisių apsauga, PE job listings, click here.

To see the contacts and detailed information of the company Žmogaus teisių apsauga, PE , click here.

Company evaluation

0

Job Listings

exp. 28 d. 2026-08-25

- Atsiliepti į įeinančius vairuotojų, klientų, kolegų skambučius ir išklausyti jų nusiskundimus, problemas, tikrinant informaciją sistemose; - Registruoti incidentą įmonės sistemoje, perduodant inform...

Customer Service
Kaunas
Marijampolės g. 27, Pagfiriai, Kauno raj. 1100
From: 1100 Eur (After taxes, net)
57.0%Employee turnover rate 2025
exp. 28 d. 2026-08-25

"Voodoo" klientė – virš 50-ties metų patirtį infrastruktūros vystymo (kelių statyba) srityje turinti įmonė. Besiplėsdama ir inovatyvius sprendimus taikanti organizacija šiuo metu ieško naujo komandos ...

Construction
Ukmerge
2500
From: 2500 up to 3000 Eur (After taxes, net)
31.5%Employee turnover rate 2025
exp. 0 d. 2026-07-27

Darbas slenkančiu darbo grafiku po 12 val., nuo 07: 30val. iki 17:30 val.. Gali būti ir naktinių valandų.

Food Industry
Panevezys
Tinklų g. 9, Panevėžio m. sav. 945
From: 945 up to 975 Eur (After taxes, net)
37.1%Employee turnover rate 2025
All job ads
To improve the quality of your browsing, we use cookies on this website for statistical and marketing purposes. Learn more